Superkids, çocuğunuzun güvenliği için tasarlanmış akıllı bir saattir. Superkids ile çocuğunuz ile konuşabilir, çocuğunuzun konumunu her an görebilirsiniz. Çocuğunuz ihtiyaç halinde size yada aile bireylerinize ulaşabilir. Bir çocuğun zevkle takmak isteyeceği kadar güzel, kötü niyetli kişilerin dikkatini çekmeyecek kadar basit bir görünümü vardır. Ağırlığı sadece 29 gramdır. Ürünümüzü, kendi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile bir kaç dakikada ayarladığınızda, artık çocuğunuzun konumunu her zaman görebilirsiniz. Sadece siz değil, isterseniz belirleyeceğiniz diğer aile bireyleri de çocuğunuzun konumunu görebilir ve onunla konuşabilir.

Evet, Çocuğunuzun anlık konumunu ve geçmişte bulunduğu konumunu, tarih ve saat bilgisi ile her istediğinizde görebilirsiniz. Çocuğunuz annesini ve babasını tek bir tuşa basarak arayabilir. Sizin önceden saate tanımlayacağınız 20 telefon numarası çocuğunuzu arayabilir. Bu numaraların haricinde kimse çocuğunuzu arayamayacaktır. ‘’Acil Durum’’ butonuna 5 saniye basılı tuttuğunda ise, çocuğunuzun o anda kaydedeceği ses kaydı tüm numaralara sesli mesaj olarak iletilir ve konum bilgisi ulaşır.

Saat üzerindeki iki butona anne ve babanın numarası tanımlanır. Çocuk istediği zaman anne ve babaya ulaşabilir.

Mobil uygulama ile önceden saate tanımlayacağınız 20 numara çocuğunuzu arayabilir. Tanımsız numaralar arayamaz.

Evet, Superkids’e bir adet micro SIM kart takılmalıdır. Sesli görüşme, tıpkı bir cep telefonu gibi bu SIM kart hattı üzerinden yapılır. Ayrıca konum bilgisi için de hattınızda data kullanımı açık olmalıdır.

Superkids, konum bilgisi için aylık 50MB civarında bir data kullanımı yapar. Konuşma paketini ise sizin çocuğunuzla yapacağınız sesli görüşmenin süresi belirleyecektir.

Superkids Google harita hizmetini kullanmaktadır. Dolayısıyla sadece bir şehir yada ülke değil, tüm Dünya’ya da fonksiyonlarını yerine getirir. Örneğin: Çocuğunuz yaz tatili için Amerika’daki teyzesinin yanında da olsa, cep telefonundan o anki konumunu görebilirsiniz. Tabi bu durumda Superkids üzerindeki hattın uluslararası dolaşıma açık olduğundan emin olun veya bulunduğunuz ülkede Superkids ile uyumlu lokal bir hat kullanın.

Şarj soketi, kart yuvası gibi noktalara yerleştirilmiş silikon kapaklar sayesinde basit su serpintilerine karşı dayanıklıdır. Fakat suya daldırma ve yıkama gibi durumlarda su alacaktır. Bu da cihazınızı garanti dışı bırakabilir. Çocuğunuzu bu konuda uyarın ve kullanım konusunda ona yardımcı olun.

Hayır, Superkids’in bütün ayarları akıllı telefonunuza kuracağınız uygulama üzerinden yapılır. Çocuğunuzun yada başka birinin bu ayarlara müdehale etme imkanı yoktur.

Ürünümüz Turkcell, Vodafone ve Avea hatları ile çalışabilmektedir.